Wakacje w GOKiCz

Wakacje spędzone w swojej miejscowości - nie muszą być nudne! Przekonali się o tym wszyscy, którzy już w pierwszym tygodniu lipca skorzystali z oferty Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

Od początku lipca GOKiCz w Skołyszynie organizuje codziennie zajęcia dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Dzieci uczęszczające na zajęcia wakacyjne sprawiają, że w GOKiCz w Skołyszynie jest gwarno i wesoło. Uczestnicy mają czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne.

6 lipca  odbyła się wycieczka do Folusza oraz ognisko, w ramach zajęć wakacyjnych w pierwszym tygodniu lipca zorganizowano również warsztaty w bibliotece, zajęcia plastyczne, naukę tańca, warsztaty wokalne, zabawy na świeżym powietrzu, gry sprawnościowe oraz spotkanie z policjantem.

 

 Dołącz do nas!

 Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w bezpłatnych wakacyjnych cyklach zajęć: „Wokalne poniedziałki”, „Wtorki ze sztuką”, „Roztańczone środy”, „Czwartkowe inspiracje” i „Warsztaty w bibliotece”. W czasie wakacji oferujemy również gry planszowe, piłkarzyki i bilard. Zapraszamy także do odwiedzania biblioteki i czytelni oraz korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również wycieczki dofinansowane z funduszy Gminnego Programu Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Spotkania:

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa (Skołyszyn ) – codziennie,  od poniedziałku do piątku; godzina 14.00.

                                   Filia w Harklowej  – wtorek: godzina 14.00.

                                   Filia w Święcanach – poniedziałek: godzina 14.00.

 

szczegółowy harmonogram zajęć i wyjazdów:  http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul/279/wakacje_2017

 

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi