Aktualności

Turniej sołectw
13.07.2012

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do kibicowania sołtysom i ich drużynom podczas TURNIEJU SOŁECTW. Turniej, mający na celu integrację środowiska odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia 2012 roku (w ramach Dni Kultury Ziemi Skołyszyńskiej) o godzinie 16.00 na placu obok Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.  Z czternastu sołectw Gminy Skołyszyn wolę uczestnictwa i... wiecej »
plakat_turniej_solectw.jpg

Wystawa prac plastycznych
09.07.2012

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza na wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć plastycznych w roku szkolnym 2011/12 w w GOKiCz w Skołyszynie. Zajęcia plastyczne odbywały się w dwóch grupach wiekowych  - klasy 0-III a także dzieci młodsze i klasy IV-VI. Łącznie zapisanych było 44 uczniów. Uczestnicy zajęć mieli możliwość... wiecej »
plakat_9.jpg

LKS Skołyszyn triumfatorem Turnieju Wakacyjnego
04.07.2012

Pierwsza sobota tegorocznych wakacji to dzień rozegrania Turnieju Wakacyjnego w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa LKS Skołyszyn. W zawodach przeprowadzonych na skołyszyńskim obiekcie uczestniczyły drużyny: Orły Biecz, Wilki Biecz, Perła Szerzyny i LKS Skołyszyn. Rozegrano 6 spotkań systemem każdy z każdym. Turniej sędziowali Grzegorz Piotrowski i Mateusz Jankowicz. W poszczególnych meczach... wiecej »
img_5893.jpg

Ogłoszenie
03.07.2012

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skołyszynie, Komórka Organizacyjna do Realizacji Świadczeń Rodzinnych informuje, że zgodnie ze zmianami w ustawie o świadczeniach rodzinnych, które weszły w życie z dniem 1.11.2009 r., osoby składające wnioski o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia dziecka (becikowe) lub dodatek z tytułu urodzenia dziecka, od... wiecej »
herb_18.jpg

Spotkanie informacyjne
02.07.2012

W dniu 25 czerwca 2012 r. została podpisana przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki umowa dofinansowania w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Współpracy dotycząca projektu ”Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. W związku z tym wydarzeniem w dniu... wiecej »
baner_17.jpg

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
29.06.2012

W dniu 26 czerwca 2012 r. w Restauracji „ Różana ”w Skołyszynie odbyło  się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszu  50-lecia pożycia małżeńskiego. Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonych przed pół wiekiem rodzin, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej  przyznał specjalne odznaczenia  „Za Długoletnie... wiecej »
grupa.jpg

"Dbam o przyszłość dziecka"
29.06.2012

20 czerwca zakończył się cykl szkoleń w ramach projektu „Dbam o przyszłość dziecka”. Projekt skierowany był do kobiet bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo z terenu Gminy Skołyszyn wychowujących co najmniej jedno dziecko. Szkolenia odbywały się w salach Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie. W ramach projektu od kwietnia do czerwca panie spotykały się z... wiecej »
grupowe.jpg

Zostań czarną owcą
29.06.2012

Według ostatnich badań Biblioteki Narodowej, 56% Polaków nie czyta książek. My, czytający jesteśmy w mniejszości. Jesteśmy czarnymi owcami i podoba się nam bycie poza stadem! Ty też olej stado i bądź czarną owcą! Czytaj! – to słowa kampanii informacyjnej bibliotekarzy, do której przyłączyli się miłośnicy książek z całej Polski. Zainspirowany kampanią, Gminny Ośrodek... wiecej »
plakat_maly.jpg

ZABAW SIĘ NA WAKACJACH!
27.06.2012

Zamierzasz najbliższe wakacje spędzić w domu? W Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie spotkasz rówieśników, którzy tak jak Ty kochają dobrą zabawę i są ciekawi świata! Warsztaty ceramiczne, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty decoupage i quillingu, gry sprawnościowe, konkursy i niespodzianki – Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie... wiecej »
plakat_malutki.jpg

Nagrodzono najlepsze zdjęcia
25.06.2012

W dniu 22 czerwca 2012 r. w siedzibie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ” odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego „Cztery Pory Roku” edycja Wiosna.           wiecej »
nagrodzeni.jpg

Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn
22.06.2012

Z okazji trwających mistrzostw Euro 2012 Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zorganizował dla gimnazjalistów Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn. Turniej rozegrany został 20 czerwca 2012 na boisku współorganizatora imprezy – LKS Skołyszyn. wiecej »
1_32.jpg

"Uwolnić odblaski"
22.06.2012

W środę 20 czerwca w sali konferencyjnej LOTOS Jasło S.A. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Uwolnić odblaski” zorganizowanego na zlecenie Grupy LOTOS S.A – prowadzącej kampanię edukacyjną promującą zasady bezpiecznego poruszania się po szlakach komunikacyjnych przez najmłodszych uczestników ruchu drogowego – przez Jasielski Klub... wiecej »
20_800.jpg

XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Harklowej i Święcanach
20.06.2012

Oj, działo się, działo! Znów Biblioteki zapełniły się małymi czytelnikami, a za nimi niespodziewanie podążyły postacie z bajek. I dzięki im za to, gdyż to tym razem one zaspokoiły dziecięcy głód książki. Zdrowa już Babcia Czerwonego Kapturka oraz Dziadek, który złowił złotą rybkę przygotowali dla dzieci zagadki pt. Jaka to bajka? Oj, niezły się zrobił ambaras w baśniach... wiecej »
img_0156_1.jpg

Przegląd orkiestr dętych
15.06.2012

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Centrum Kultury w Krynicy zapraszają na XXII Regionalny Przegląd Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych, który dobędzie się w dniach 16 - 17.06.2012r. w Krynicy - Zdroju. wiecej »
krynica_a4.png

LGD ogłasza nabór na stanowisko kierownika biura
14.06.2012

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "LIWOCZ" ogłasza nabór na kierownika biura stowarzyszenia. Szczegóły w ogłoszeniu. wiecej »
logo_lgd_4.jpg

Euro 2012 w Skołyszynie
13.06.2012

Z okazji rozpoczęcia mistrzostw Euro 2012 Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie organizuje dla gimnazjalistów Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn. Turniej odbędzie się 21 czerwca 2012 roku na boisku LKS Skołyszyn. Szczegółowe informacje: Mariusz Szpak wiecej »
pilka21.jpg

„Pasowanie na czytelnika” zakończyło Ogólnopolski Tydzień Głośnego Czytania
12.06.2012

11 czerwca 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się uroczyste „Pasowanie na czytelnika”. W uroczystości udział wzięli uczniowie klasy II Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie. Uroczystość pasowania na czytelnika wpisała się już w tradycję działań biblioteki. Jak co roku spotkanie rozpoczęło się głośnym czytaniem. Uczestniczące w spotkaniu... wiecej »
img_0337.jpg

Głośne czytanie z końmi i szpadą
11.06.2012

W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” zainaugurowanej  przez „Fundację ABCXXI”, w trakcie XI Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie przygotował dla dzieci niecodzienne spotkanie. 6 czerwca br. na placu obok Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie głośno czytał dzieciom Robert... wiecej »
img_5958.jpg

Informacja o stanie projektu
11.06.2012

Informacja o bieżącym stanie Projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” nr KIK-66, w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy   wiecej »
baner_7_1.jpg

„Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” - konkurs plastyczny rozstrzygnięty
08.06.2012

W ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zorganizował konkurs plastyczny dla klas „0” Gminy Skołyszyn pt. „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Na konkurs wpłynęły 33 prace.Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka 3... wiecej »
imgp1119_1__1.jpg

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi