Aktualności

Zaproszenie na "Bal Malucha" do Skołyszyna
07.02.2019

Szczegóły na plakacie. wiecej »
balmalucha.jpg

Zaproszenie do Szkoły Inicjatyw Strażniczych
07.02.2019

 Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności. Szkoła Inicjatyw Strażniczych (SIS) to cykl szkoleń dla mieszkańców gmin, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w... wiecej »

Zaproszenie Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej 2019
07.02.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza uczniów szkół podstawowych klas od IV - VIII i III klasy gimnazjum powiatu jasielskiego do udziału w XVII edycji Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019. Termin nadsyłania prac do  15.03.2019 r.   Do pobrania: Regulamin Karta zgłoszenia wiecej »
plakat_konkurs_grafiki_komputerowej_2019.jpg

Ferie 2019 w Skołyszynie!
04.02.2019

Zamierzasz tegoroczne ferie spędzić w domu? W Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie spotkasz rówieśników, którzy tak jak Ty kochają dobrą zabawę i są ciekawi świata! Kulig w Beskidzie Niskim, ognisko, wyjazd do kina, przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną, wyjazd do Parku Trampolin i Sali Zabaw, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty... wiecej »
plakat_ferie_1.jpg

Rozśpiewany XVII Gminny Przegląd Piosenki Religijnej Kolęd i Pastorałek
04.02.2019

Kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania oraz zachowanie od zapomnienia polskich kolęd i pastorałek to główne cele organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie Przeglądu Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek. Tegoroczna – siedemnasta edycja, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń podzielona została na dwa dni. Do udziału w... wiecej »
img_6794_1.jpg

Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn
04.02.2019

W dniu 31 stycznia 2019r. na sali gimnastycznej w Skołyszynie odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów składających się z chłopców i dziewcząt reprezentujących Szkoły Podstawowe z Harklowej, Przysiek, Skołyszyna, Lisowa, Święcan i Bączalu Dolnego. Przybyłych... wiecej »
1_miejsce.jpg

NABÓR DO PROJEKTU "AKCJA!- NOWE KWALIFIKACJE I PRACA!"
01.02.2019

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza do udziału w projekcie pt. „Akcja! –Nowe kwalifikacje i praca!”  o nr RPPK.07.01.00-18-0136/18 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego... wiecej »

Zaproszenie na zabawę karnawałową
30.01.2019

Szczegóły na plakacie wiecej »
plakat_110.jpg

Smerfastyczny Bal Karnawałowy
29.01.2019

W niedzielny wieczór, 27 stycznia 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się "Smerfastyczny Bal Karnawałowy".  Deszcz baniek mydlanych, wystrzałowe konfetti oraz rozpylacz śniegu to tylko wybrane atrakcje wieczoru. W zabawie udział wzięły dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone przez GOKiCz oraz ich rodzeństwo i znajomi. Dzieci w kolorowych... wiecej »
img_6062.jpg

Kampania informacyjna dotycząca nielegalnego instalowania i używania wzmacniaczy sygnału telefonii komórkowej
29.01.2019

W załączeniu plakat informujący o nielegalnym instalowaniu i używaniu wzmacniaczy sygnału telefonii komórkowej przez abonentów operatorów telekomunikacyjnych. Plakat informacyjny ma na celu propagowanie informacji o szkodliwości stosowania tego typu urządzeń radiowych oraz o możliwych sankcjach administracyjnych.   Marcin Krawczyk Urząd Komunikacji Elektronicznej wiecej »
plakat_telefonia.jpg

Program wsparcia młodych
29.01.2019

Szczegóły na plakacie. wiecej »
plakt_cala_naprzod.jpg

Szła kolęda w noc grudniową
29.01.2019

Muzyka świąteczna towarzyszy nam nie tylko podczas wigilijnej kolacji, ale przewija się przez cały świąteczny okres, tworząc niepowtarzalną atmosferę. 27 stycznia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie usłyszeć można było stare kolędy i  pastorałki z kantyczek oraz współczesne kolędy. Na niedzielne spotkanie dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury i... wiecej »
img_6016.jpg

Nowy serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców
23.01.2019

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z innymi resortami prowadzi szereg działań, które mają na celu umożliwienie realizacji jak największej liczby spraw na linii urząd - obywatel czy przedsiębiorca, drogą elektroniczną. Jednym z takich zadań jest stworzenie nowoczesnego serwisu informacyjno-usługowego dla firm, dostępnego pod adresem... wiecej »
plakat_1.png

Nowy Płatnik – przedsiębiorco nie czekaj
23.01.2019

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą... wiecej »

Rekrutacja do projektu „ZNÓW AKTYWNI! - powrót na rynek pracy”
23.01.2019

W związku z realizacją projektu pt. „ZNÓW AKTYWNI! - powrót na rynek pracy” nr RPPK.07.01.00-18-0121/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020  firma NS Konsulting Sp. z o.o. informuje o o prowadzonej rekrutacji do projektu. Celem projektu jest zwiększenie aktywności zawodowej i możliwości podjęcia... wiecej »
plakat_aktywni.jpg

Podsumowanie 27 Finału WOŚP
22.01.2019

13 stycznia 2019 r. w całej Polsce i wielu krajach świata odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Wielka Orkiestra zagrała w Gminie Skołyszyn. 30 wolontariuszy kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Przysiek, Sławęcina, Harklowej, Siepietnicy i Święcan. Spotkali się oni z dużą serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy, dzięki czemu udało... wiecej »

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz Platforma zakupowa OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ARKA-vet portal solecki Baczal Jakość powietrza


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi