Aktualności

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci
29.01.2018

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza uczniów do VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci wiecej »

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
29.01.2018

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.   Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach... wiecej »
podpis.jpg

Informacja o projekcie „Instalacje systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”
25.01.2018

„Instalacje systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020   Projekt "parasolowy" dotyczy budowy instalacji odnawialnych... wiecej »

Zaproszenie do udziału w projekcie MŁODOŚĆ-AKTYWNOŚĆ
25.01.2018

Firma Navigator International Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie MŁODOŚĆ-AKTYWNOŚĆ”! wiecej »
plakat_promocyjny_projektu_mlodosc-aktywnosc__002_.jpg

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn
24.01.2018

20 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Rejtana w Bączalu Dolnym odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn. Część oficjalną rozpoczęła pani dyrektor Katarzyna Czerkowicz, witając przybyłych gości, a wśród nich pana Stanisława Pawlusia – Zastępcę Wójta Gminy Skołyszyn, pana Stanisława Wojdyłę – radnego wsi Lipnica... wiecej »
597.jpg

"Być Kobietą"
24.01.2018

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie: „Być Kobietą” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 osi priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy  7.1 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty konkursowe. Projekt skierowany jest do kobiet... wiecej »

XVI Gminny Przegląd Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek 23, 24 stycznia 2018 r.
24.01.2018

Kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania oraz zachowanie od zapomnienia polskich kolęd i pastorałek to główne cele organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie Przeglądu Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek. Tegoroczna – szesnasta edycja, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń podzielona została na dwa dni. Do udziału w XVI... wiecej »
img_0001.jpg

Wniosek o dopłaty obowiązkowo przez internet
23.01.2018

W 2018 roku uległy zmianie podstawowe zasady dotyczące sposobu składania wniosku o przyznanie płatności Możliwość złożenia Oświadczenia potwierdzającego brak zmian w roku 2018 w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017. Obowiązek złożenia wniosku w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Możliwość złożenia wniosku w wersji papierowej,... wiecej »
arimr_2.jpg

Jak segregować odpady - nowe zasady
23.01.2018

Przypominamy, że od 1 lipca 2017 r.  na terenie całego kraju obowiązuje Wspólny System Segragacji Odpadów. Obowiązujące zasady zostały przedstawione w poniższym załączniku: http://naszesmieci.mos.gov.pl/images/185/ministerstwosrodowiskaprzewodnikdlagminnet.pdf wiecej »
images_5.jpg

Zwrot podatku akcyzowego 2018
23.01.2018

Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT w terminie od 1 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich... wiecej »
podatek_akcyzowy_podatek_.jpg

Złota Setka Gmin Podkarpacia
23.01.2018

Co rocznie dziennik Nowiny publikuje laureatów rankingu Złota Setka Gmin województwa podkarpackiego opracowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Rzeszowie oraz Małopolski Instytut Gospodarczy. Oceny dokonują według następujących kryteriów: - dochody ogółem, - dochody własne na 1 mieszkańca, - wydatki ogółem, - wydatki inwestycyjne na 1... wiecej »
zlota-setka-gmin-podkarpacia.jpg

Zmiana godzin pracy punktu nieodpłatnej pomocy prawnej
22.01.2018

Przypominamy, że od dnia 12 stycznia 2016 r.  w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie działa punkt nieodpłatnej pomocy prawnej. Zmianie uległy godziny pracy punktu, który świadczy nieodpłatną pomoc prawną w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy w godzinach: poniedziałek od 13:45 do 18:00 wtorek od 13:45... wiecej »

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi