A Ty, wiesz czym oddychasz?

Zachęcamy Państwa do oddania głosu na instalację  zewnętrznego czujnika jakości powietrza w Skołyszynie. Wystarczy oddać głos poprzez stronę internetową  https://wiemczymoddycham.pl/#glosuj do 10 grudnia 2017 roku do godz. 23.59.

W ramach akcji „Wiem, czym oddycham” AVIVA zainstaluje 100 czujników w miejscach, które zdobędą największą liczbę głosów w konkursie oraz 50 czujników w miejscach wybranych przez Komisję konkursową spośród zgłoszonych lokalizacji.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami na portalu wiemczymoddycham.pl aby dowiedzieć, jaki wpływ na nasze zdrowie i życie ma zanieczyszczone powietrze i jak mu przeciwdziałać.

wiadomość dodana przez: J. Furmankiewicz

Skołyszyn

Kalendarz wydarzeń

Newsletter

Zapisz się już dziś! Badź na bieżąco!
Regulamin newslettera »
BIP Skołyszyn Magiczna Siepietnica OSP Skołyszyn LGD Liwocz LKS Skołyszyn projekt ePUAP System Informacji Przestrzennej Karta Dużej Rodziny GOKiCz OSP Swiecany Atlas Mikroporady KDR WOJ ZGDW ARKA-vet


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Operacja mająca na celu wzrost atrakcyjności turystycznej Gminy Skołyszyn i najbliższej okolicy poprzez udostępnienie informacji za pomocą strony internetowej i filmu promującego walory turystyczne współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.1 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi