W centrum Skołyszyna usytuowane zostały dwa słupy ogłoszeniowe, które przykuwają wzrok eleganckim designem. Postawione zostały przy budynkach Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie i Urzędu Gminy Skołyszyn, czyli w miejscach, gdzie ważne jest skuteczne i precyzyjne informowanie mieszkańców. Na słupach ogłoszeniowych z powodzeniem można umieszczać mapy, plakaty czy inne tego typu ogłoszenia, do czego zachęcamy.

Każdy ze słupów ma 340 cm wysokości; zdobi je panel górny z numerami telefonów alarmowych i m.in. do Urzędu Gminy Skołyszyn, Ośrodka Zdrowia w Skołyszynie oraz Posterunku Policji w Skołyszynie. Łączny, całkowity koszt zakupu wraz z montażem wyniósł blisko 10 tysięcy złotych.