Babcia i Dziadek to osoby,
które w życiu każdego dziecka
ogrywają bardzo ważną rolę,
bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę,
u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

Jak co roku w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki  w  Harklowej nie mogło zabraknąć  kochanych Babć i kochanych Dziadków na uroczystości dla   nich przygotowanej. Dzieci przygotowały im specjalny program artystyczny. Nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani  są Oni szczególnymi dowodami miłości. Licznie przybywający do naszej  placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach  dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. 
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Magdalena Dranka - Żywiec, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Życzyła wszystkim Babciom oraz Dziadkom samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. 
Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły  wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede  wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem,  przygotowanym przez rodziców i miłą rozmową. 
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny udowodniły nam, jak ważne są takie spotkania  i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

 

DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_1
DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_1
DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_2
DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_2
DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_3
DzienBabciiDziadka_Harklowa_2020_3
Previous Next Play Pause