„ Świat bez kobiet byłby, jak ogród bez kwiatów..”

8 marca 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Harklowej, w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, zaprezentowali program artystyczny paniom, które zostały zaproszone przez Koło Gospodyń Wiejskich na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość rozpoczęły gorące życzenia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej złożone w imieniu panów przez Wójta Gminy Skołyszyn p. Bogusława Kręcisza, proboszcza parafii św. Doroty w Harklowej ks. Bogusława Grzywacza i sołtysa wsi p. Kazimierza Golenia.

Przy ciastku i kawie panie świetnie bawiły się słuchając skeczy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę uroczystość przez uczniów naszej szkoły. Za oprawę artystyczną odpowiedzialne były panie B. Łacek, M. Berkowicz, A. Madejczyk, D. Klęba i M. Mikrut. Wszystkie panie otrzymały wykonane przez uczniów kartki z życzeniami i skromne upominki.

Mile spędzone niedzielne popołudnie  na pewno pozostanie w pamięci, nie tylko przybyłych pań, ale i naszych małych artystów, którzy już po raz piąty mieli okazję zaprezentować swoje zdolności aktorskie i wokalne szerszej publiczności.

1
1
2
2
3
3
Previous Next Play Pause