Szanowni Państwo!
Na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury informujemy, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie (Biblioteka w Skołyszynie oraz filie w Harklowej i Święcanach) będą nieczynne dla czytelników w dniach 12 – 25 marca.

Okres zamknięcia bibliotek może ulec zmianie na podstawie stosownych wytycznych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2. Prosimy o sprawdzanie aktualności na naszej stronie.

Na czas zamknięcia naszych bibliotek polecamy Państwa uwadze Bibliotekę Cyfrową oferującą lektury szkolne i inne książki. Lektury są uzupełnione o komentarze i udostępniane w kilku formatach (w tym niektóre w mp3 - do odsłuchania).

https://wolnelektury.pl/?fbclid=IwAR0M517_7gvoPm_d6Eew5EbPBNLRrz2kAU2_rSjZYTo9i5AMPW6d7zZgCa8

W związku z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy również, że  zostają zawieszone do odwołania zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wszystkie wydarzenia (spotkania, konkursy, wystawy, lekcje, eventy, etc.) organizowane przez GOKiCz (Dom Kultury i Bibliotekę w Skołyszynie oraz filie w Święcanach i Harklowej) i na jego terenie.


Marta Gąsiorowska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie

beznazwy1 1583998206