W drugim kwartale 2020 roku w Domu Ludowym w Lipnicy Górnej wyremontowano pomieszczenia, w ramach zadania pn. „Wykonanie remontu pomieszczeń wewnątrz Domu Ludowego w Lipnicy Górnej”.

Inwestycja polegała m.in. na przystosowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnej do podpięcia urządzeń tj. zlewozmywak, zmywarka, wyparzarka. W ramach zadania zamontawano nowy gazowy podgrzewacz wody o pojemności 150 l. Wykonano odrębny obwód instalacji elektrycznej od rozdzielni głównej dla potrzeb odremontowanej kuchni; z wykonaniem gniazd, łączników, wymianą opraw oświetleniowych oraz wykonaniem odrębnej tablicy rozdzielczej. Wykonano posadzki z płytek wraz z cokolikiem oraz okładzinę ścienną z płytek, a także malowanie ścian i sufitów w remontowanych pomieszczeniach oraz sali głównej. Dodatkowo zamontowano drzwi zewnetrzne.

Wykonawcami byli: Firma Remontowo-Budowlana Michał Dedo z siedzibą w Dobryni oraz Firma Handlowo-Usługowa „OKIENKO” Sławomir Gryga z siedzibą w Jaśle. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 31 400,52 zł

1
1
2
2
3
3
Previous Next Play Pause